Bir hisse senedi

Çeyrek asırlık deneyimimiz ile Yatırım Danışmanlığı

Yatırım hedeflerinize ulaşabilmeniz için yatırım stratejilerini belirlerken tecrübemiz ve deneyimli danışmanlarımız ile yanınızdayız.

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığı, müşterilere sermaye piyasası araçları ile bunları ihraç eden ortaklık ve kuruluşlar hakkında ve sermaye piyasası ile ilgili diğer konularda yönlendirici nitelikte yazılı veya sözlü yorum ve yatırım tavsiyelerinde bulunulması faaliyetidir. Yatırım danışmanlığı hizmetimiz kapsamında öncelikli olarak müşterilerimizin risk profilini ve getiri beklentisini belirlemekteyiz. Asıl amacının müşteriyi bilgilendirmek olduğu yatırım danışmanlığı hizmetimizin özel portföy yönetiminden farkı ise, müşterilerin kendi yatırım kararlarını kendilerinin almalarıdır. Biz ise yayınladığımız sonuç odaklı raporlarla müşterilerimizi bilgilendirerek, daha sağlıklı kararlar almalarına ve yatırım süreçlerine yardımcı olmaktayız.

Yatırım danışmanları; hesap açımından başlayarak tüm operasyonel işlemler, yatırım kararlarının alınması, işlemlerin gerçekleştirilmesi ve raporlanması, güncel araştırma raporlarının ulaştırılması ve piyasalar hakkında düzenli bilgi akışının sağlanması konularında müşterilerimizin sermaye piyasalarındaki danışmanı olacaktır.